top of page
E-DESIGN קלאודיה גומס

מה זה  E-DESIGN ?

E-design הוא בדיוק מה שזה נשמע - שירותי עיצוב פנים המוצעים באופן מקוון לחלוטין! הוא אלטרנטיבה פשוטה ובעלות מופחתת מתכנון עיצוב פנים מסורתיים מכיוון שהשירות מבוצע באופן וירטואלי, מדלג על הצורך בפגישות אישיות ובנסיעות. כל אחד, בכל מקום ברחבי העולם, יכול לקבל שירותי תכנון ועיצוב פנים בלי לדאוג לבייבי-סיטר, לסידור את הבית לפני הפגישה ולעמוד בפקקי תנועה. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת ולעידן הדיגיטלי שבו אנו חיים, ניתן כיום ליהנות משירותי עיצוב פנים מבלי שנצא מהבית.

E-design בדרך כלל תהליך הרבה יותר פשוט ונינוח, עם לוח זמנים מהיר יותר מאשר עיצוב פנים מסורתי.

למי זה מתאים ?

 • ללקוחות שיש להם זמן או תקציב מוגבל, למשל. זוהי דרך מצוינת לקבל שירות מותאם אישית ע"י מעצבת מקצועית כדי שיוכלו לממש את המראה הייחודי שעליו חלמו, בזמן ובקצב שלהם!

 • ללקוחות שיש להם ידיים טובות, נהנים מלעבוד באופן עצמאי וזקוקים רק לדחיפה קטנה ולקצת כיוון לחלל שלהם. הם מחליטים אם להתקדם עם ההצעות המדויקות או להשתמש בהן כהשראה כדי למצוא משהו אחר. הם בשליטה.

איך התהליך עובד ?

 1. ממלאים את המידע בטופס התקשרות, כולל הסבר על החלל(ים) המיועד(ים) ושתפו פרטים על מה אתם רוצים לעשות ו/או לשנות.

 2. אשלח לכם אימייל בחזרה עם שאלון מפורט כדי ללמוד עוד על הצרכים / הרצונות שלכם עבור החלל/ים. (אם אתה מעוניין שאעצב בית שלם או מספר חללים, העלות הכוללת תהיה פחותה.)

 3. נקבע שיחת וידאו להיכרות והסברים לקראת השלבים הבאים: מדידה מדויקת - ככל האפשר - ותמונות של החלל הנבחר, כולל ריהוט קיים. כמו כן, אבקש לקבל מכם תמונות השראה ו/או קישורים, כדי לעזור לי לבנות לכם חזון בהתאם

 4. הכנת לוח השראה, כולל פלטת צבעים

 5. הכנת תכנית עמדה/מיקום ריהוט, כולל חלופות (ע"פ חבילה נבחרת)

 6. הכנת תכנית קירות (במקרה הצורך, כגון תלית תמונות, צביעה אומנותית או דקורטיבית וכו')

 7. בניית מודל תלת מימד (לא פוטוראליסטי)

 8. בניית קובץ EXCEL לתכנון ומעקב תקציב

 9. הכנת תכנית נגרות מפורטת (במקרה הצורך)

 10. שליחת כל החומר, מרוכז ומאורגן בצורת מצגת

 11. תמיכה טלפונית בעת רכישת פריטים/יישום המלצות

CLAUDIA3 (2).jpg

נעים מאוד !

שמי קלאודיה, אני ילידת ברזיל והגעתי לארץ בשלהי המאה הקודמת.


אני נשואה לילד הישראלי החמוד שהיכרתי בחופי צפון ברזיל והיום אנחנו הורים ל-3 ילדות מקסימות, 2 כלבות ו-4 חתולים.

סיימתי לימודי עיצוב בהצטיינות ב-2011 ועבדתי כשכירה 3 שנים בסטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים, שם למדתי לא רק להכין גרמושקות ותכניות עבודה ופרטי נגרות: למדתי שעיקר המקצוע זה להתחבר לאנשים, להיות אוזן קשבת וכתף חמה, להיות שותפה להגשמת חזון לבית או עסק מעוצב, פונקציונלי ונעים. להתייחס אליו כאילו הוא שלי. לגעת בלב.

ואני ממשיכה ללמוד כל הזמן, בין אם זה קורס פיקוח מעשי על שיפוץ, או התייעלות בשרטוט ממוחשב, או צילום, או ציור בצבעי מים, או כלים מבטון, או סדנת אוכל הודי, או להיות אמא סבירה לבנות טיפש-עשרה. ללמוד, ליישם ולעצב מחדש הם ה-PASSION שלי.

בואו נעצב לכם חלל חלומי ביחד!

חלל מעוצב במרחק לחיצת כפתור

E-design היא דרך מצוינת לחבר בין לקוחות למעצבים מבלי לצאת מהבית. זוהי אלטרנטיבה פשוטה ובעלות מופחתת בהשוואה לתהליך תכנון ועיצוב פנים מסורתי, שחוסכת את הטרחה של פגישות ונסיעות לשני הצדדים.

E-design נותן ללקוחות את ההזדמנות להיות שותפים יותר פעילים בעיצוב החלל - לקיחת מידות, צילום תמונות לתיעוד עבור המעצבת, הזמנת הפריטים והתקנתם. לאחר השלמת התוכניות, הלקוחות מיישמים את העיצוב בקצב שלהם כדי ליצור את החלל האידיאלי שלהם.

שירות מסוג זה מנגיש ללקוחות גישה למומחיות של מעצבת מקצועית באופן המותאם לדור עשה זאת בעצמך, בעל ידע טכנולוגי, מודע לתקציב. זה מהיר ומהנה ללקוחות, והתוצאה היא חלל נוח ומעוצב בצורה מקצועית.

מקסימלי_edited_edited.jpg

כן, מתאים לי E-DESIGN

תודה, כבר בטיפול

bottom of page