תכנון ועיצוב פנים מ-א עד ת

שירות מקיף ומורחב, כולל בניית חזון הבית, תכנון חללים, ליווי בבחירת חומרי גמר, ריהוט, תאורה, נגרות, תכניות עבודה מפורטות ומדויקות לאנשי המקצוע. בעצם ליווי שלכם מהרגע שבו חשבתם על בית ועד תליית התמונה האחרונה.

תכנון ועיצוב פנים חלקי

רוצים לעדכן חלל ספציפי בבית? בתהליך ממוקד זה תוכלו ליהנות משירות בהתאמה אישית, באותה הרמה הגבוהה של תכנון ועיצוב מ-א עד ת !

 

הום סטיילינג -  הלבשת הבית

הבית מרגיש ריק? ללא אישיות? כבר לא משקף אתכם? צריך רענון אנרגיות? רוצים שינוי, אבל לא ע"י שיפוץ מסיבי?

הפתרון : הום סטיילינג - הלבשת הבית! במהלך התהליך נעבור מחדר לחדר בבית, נציע ונשקול פתרונות עיצוביים ופונקציונאלים, הזזה ומיקום מחדש לריהוט, בוחרים צבעים חדשים, נדבר על טקסטיל, גופי תאורה, דקורציה, וכו'. בסופה של כל פגישה, תקבלו רשימת מטלות וקניות, כדי שתוכלו להשלים את המראה הייחודי שחלמתם עליו בזמן ובקצב שלכם!

*קיימת אפשרות לליווי ברכישות

תכנון ועיצוב מטבחים

לב הבית מצריך ניתוח מעקפים? כבר לא נעים לבשל באווירה עייפה? הגיע הזמן לתת למטבח שלכם מתיחת הפנים הכל כך מגיע לו!
בתהליך תכנון ועיצוב המטבח נחקור מחדש את אורח חיים של המשפחה, תדירות האירוח, נתאם את המשטחים באופן ארגונומי ופונקציונאלי להתאמה מדוייקת עבור בני הבית.

פגישת ייעוץ צבע

רוצים לשדרג את הבית אבל לא יודעים מאיפה להתחיל?
זקוקים להשראה, חשיבה משותפת עם מישהו יצירתי ומומחה?
בפגישת יעוץ צבע אני מציעה שירות ייחודי: אני מגיעה אליכם הביתה ויחד אתכם מגשימה חלומות עיצוביים ומעניקה צבעונית לבית שלכם. העיצוב מותאם לחלוטין לסגנון שלכם ולפריטים הקיימים כבר בביתכם!

פגישות ייעוץ, חוות דעת והכוונה

לבנות? לשפץ? לקנות? התלבטויות וספקות? בדיקת התאמה? להיות בטוחים שיש מקום לכל דבר עוד לפני תקיעת היתד הראשון?  כל כך הרבה שאלות...
פגישה זו מיועדת לכם! ביחד נבדוק את מירב האפשרויות ונגלה את הפוטנציאל הגלום בנכס! מול התוכניות או בנכס עצמו, מבוסס על הצרכים ואורח החיים של המשפחה כדי שתהיו בטוחים שבחרתם והשקעתם בנכס הנכון לכם!

*פגישות ממוקדות בתמחור שעתי

 שירותי שרטוט והדמיות 3D

יש לכם רעיון מדהים בראש ורוצים שבעלי מקצוע יבינו אתכם? קשה לכם להבין תוכנית דו-מימדית?

שירותי שרטוט והדמיה תלת-מימד יעזרו לכם לראות במו עיניכם מה שכבר ראיתם דרך עיני הנפש, ולוודא שזו אכן האופציה הטובה והמתאימה ביותר!