החיים ממשיכים


אתם חולמים על הקן המושלם, שיכיל אתכם, יגן עליכם מפני הגשם, רוחות והשמש הקופחת, שיהיה מקום להירגע ולמלא מצברים אחרי יום עמוס, ושיהיה מהמם ומעורר קינאה והשראה לחברים שבאים לארוחה או קפה.אז אתם עובדים קשה, משקיעים את מיטב כספכם, ומשכירי את שירותיה של מעצבת פנים שתלווה תתמוך בכם בכל תשעה ירחי לידה האלה. אתם מתכננים, בונים חזון, מנסים לא לפוצץ את התקציב, מתמודדים עם בעלי מקצוע למיניהם, ממש מרגישים כמו ציפור שאוספת ושוזרת זרדים לבניית הקן המיוחל.


אז מגיע הרגע שהכל כ מ ע ט מוכן, כ מ ע ט במקום, כ מ ע ט מוגמר... ואז אתם נכנסים ומאכלסים את הבית. מבטיחים לעצמכם שתעשו את כל ההשלמות ממש בקרוב, כל עוד אתם בשוונג. ואז אתם מוצא את עצמכם מאלתרים פתרונות, כי הרי זה בית וחייבים איכשהו להמשיך לחיות. ואז בעל המקצוע ההוא לא יכול להגיע ביום שהבטיח, וכשהוא יכול אתם לא יכולים לוותר על יום עבודה, ובינתיים האביזר המשלים ההוא אוזל מהמלאי... ובינתיים עשיתם חנוכת בית כי החברים לחצו, כי רצו להביא כבר את המתנות...(שחלקן צריך להחליף...)


אתם יודעים מי עוד מבולבלת? המעצבת שליוותה אתכם. כי היא יודעת שהבית שלך הוא אחד הבתים המעלפים והיא לא יכולה לצלם. והיא לא תציק לכם, לא תלחיץ אתכם, למרות שזה לטובתכם לסיים הכל ולסגור את הפרק הזה בחייכם. אתם יודעים למה? כי אלה החיים! מי לא שמע על סיפורי אחרי שיפוץ/בנייה על ארגזים ארוזים סגורים הממתינים לתורם להשתחרר, להתפרק?

אבל אתם יודעים מה? כמה שהמעצבת שלכם מתה לבוא ולתעד את הניסים ונפלאות שהיא עשתה לכם בבית, היא גם בידיעה שדווקא הודות לכל התהליך שעברתם ביחד, המשפחה שלכם חיה בכיף ובשמחה, למרות הפינישים האחרונים עדיין לא בוצעו. אולי עוד לא התקנתם את הווילונות המקסימים שהזמנתם, אבל יש מקום לכל הכלים במטבח. אולי עוד לא בחרתם את התמונות לקיר המשפחה שהבטחתם לילדים, אבל תיקי ביה"ס והמעילים לא באמצע הדרך. אולי לא תליתם את מתלי המגבות במקלחת, אבל הכביסה כבר לא מפוזרת, כי יש לה משכן מוגדר.


**********************************************************

מוסר השכל: בראש ובראשונה אני שמחה שהלקוחות ממשיכים את חייהם בפונקציונליות ובכיף, למרות שעדיין לא יכולה להראות ולהשוויץ לעולם כולו. אבל אני כן אציק מדי פעם כדי שנסגור את הקצוות. לטובתם. ;-)

#עיצובפנים #תהליךליווי #תכנון

Posts Em Destaque
Posts Recentes
Arquivo
Procurar por tags
No tags yet.
Siga
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square